Dieta dukana zasady

Dieta dukana zasady –   dieta ta  to obecnie jedna z najchętniej wybieranych diet na całym świecie. Ilość książek i artykułów, jakie na jej temat powstały są imponujące, to samo jeśli chodzi o komentarze i  dieta dukana opinie. Jeszcze bardziej zdumiewające są efekty, jakie może ona a dać.  Dla wielu bezskutecznie walczących ze zbędnymi kilogramami i wałeczkami tłuszczyku, tylko ta okazała się być naprawdę godna polecenia.

Dieta dukana zasady

dieta dukana zasadyDieta dukana opiera się na zasadach, które należy dokładnie poznać zanim się zacznie z niej korzystać. W przeciwnym wypadku może ona okazać się mało pomocna w walce z nadwagą. Gdy jednak pozna się wszystkie jej reguły, okazuje się ona być prosta w użyciu, a co najważniejsze skuteczna. Zwłaszcza zadowolone powinni być ci, którym dotąd nie udało się zrzucić wagi na żadnej inne diecie. Dieta dukana zasady w właściwie pierwsza z nich i właściwie najważniejsza  to jest oparcie diety  o produkty wysokobiałkowe. Niemniej jednak doktor Dukan podzielił swój sposób na cztery zasadnicze fazy: faza pierwsza, czyli tzw. atak, faza druga to czas równomiernego rytmu utraty wagi, faza trzecia to podtrzymanie uzyskanej już wagi i faza czwarta to ostateczna stabilizacja. Każda z tych faz charakteryzuje się czymś innym i wymaga od stosującego innego postępowania. Najważniejsza w tym wszystkim jest pierwsza uderzeniowa faza, która trwa maksymalnie do 10 dni.

Dieta dukana zasady – kilka dodatkowych wskazówek

W każdej książce czy opisie tej diety znaleźć można wiele produktów, które są polecane. Ważne przy tym jest to, by nie stosować tego, czego nie wymieniono. Dieta dukana wyklucza bowiem spożywanie produktów, o których nie ma mowy. Jest to ważna zasada tej diety. Należy także uważać, by posiłki przyjmowane były bez jakichkolwiek błędów. Dieta Dukana na szczęście jest niezwykle prosta w stosowaniu. Pod warunkiem, że każdy kto chce skorzystać z jej działania będzie to robił w sposób zgodny z regułami dlatego też dieta dukana zasady są tak ważne.

Leave a comment: