Top 7 strategi na sukces

Oto kilka ważnych wskazówek które pozwolą Ci osiągnąć cel, cokolwiek to jest. Systematyczne ćwiczenia , utrata wagi czy też zdrowe odżywianie wszystko jest możliwe trzymaj się tylko strategi opisanych poniżej.

Napisz swoje cele na kartce – nawet nie masz pojęcia jak o wiele łatwiej jest realizować cele które mamy zapisane w swoim notatniku czy też przyczepione na ścianie. Każdy nowy cel czy też postępy co udało Ci się osiągnąć w danym tygodniu, to wszystko mobilizuje do kontynuowania i dążenia do celu.

Zacznij małymi krokami – jedno postanowienie na raz, osiągnij dany cel i dopiero wtedy przechodź do następnego. Ile razy zdarzyło Ci się że narzuciłeś czy postanowiłeś sobie zrobić wiele rzeczy na raz, a w końcowym efekcie nie zrobiłeś nic. Sam pamiętam ze swojego doświadczenia ile razy się poddałem zanim zrozumiałem tą ważną zasadę małych kroczków do celu.

Codzienne nawyki -koncentruj się na codziennych nawykach, to są te małe kroczki robione każdego dnia prowadzące do osiągnięcia  twojego dużego celu.Wprowadzaj zdrowe nawyki do swojego życia  codziennego, pamiętaj jedno postanowienie na raz, nie zapychaj się pięcioma postanowieniami, bo nic z tego nie wyjdzie.Z czasem zdrowe nawyki staną się zwykłym codziennym nawykiem tak jak mycie zębów.

Bądź konsekwentny – najczęściej ludzie ponoszą porażkę poniważ – Brak im konsekwentności, zaczynają odkładać swoje postanowienia na później, lub mówią zrobię to jutro. Dobrze wiesz jak to się kończy, zaczyna się od jednej wymówki nie ważne jakiej a kończy się na całkowitym zaprzestaniu dążeniu do swojego celu – Dlatego też  bądź konsekwentny!! Konsekwentne działania, bez względu na to, jak małe, ma więcej energii, niż Ci się wydaje.

Ucz się każdego dnia – zdrowy tryb życia to temat rzeka. Zawsze można dowiedzieć się więcej na temat odżywiania, fitness czy też zdrowego trybu życia. Nasze życie to codzienna nauka, każdego dnia dowiadujemy czy też uczymy się czegoś nowego.

Przygotuj się na porażki – Zaakceptuj fakt że będziesz popełniał błędy, czy też ponosił chwilowe porażki – to jest właśnie droga do sukcesu. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i  brnąć dalej nigdy , przenigdy się nie poddawaj.

Baw się dobrze – kto powiedział że osiąganie celów to jedna wielka harówka. Możesz dążyć do celu i jednocześnie uczynić z tego dobrą zabawę – wszystko zależy od Ciebie samego. Zobaczmy mój przypadek łączenia przyjemnego z pożytecznym. Codziennie uczę się czegoś nowego, staram się utrzymywać moje ciało w dobrej kondycji, stawiam cele i osiągam je a moją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z tobą na moim blogu.Jak widzisz jest to fascynująca przygoda samopoznania i budowania sensownego życia.

Leave a comment: