Piękne piersi

piękne piersi
4 (80%) 1 vote

Piękne piersi to marzenie chyba wszystkich kobiet. Wynika to zapewne z tego, że piersi są bodajże największym wabikiem działającym na mężczyzn. Każda młoda dziewczyna odkąd zaczyna dojrzewać, zauważa, jak wielkie wrażenie mogą  zrobić ładne piersi. I nie ważne jest tu zawsze to czy jest on duży czy też mały rozmiar biustu. Liczy się bardziej to czy jest jędrny, zadbany i pasuje do całej sylwetki.

Piękne piersi

piękne piersiOczywiście są mężczyźni, którzy hasło „piękne piersi” kojarzą jedynie z większym biustem. Dziś jednak daleko odchodzi się już od sztucznie nadmuchanych piersi, piękne piersi to takie które mają odpowiedni rozmiar jak i kształt . Era króliczków z playboya z wielkimi piersiami już dawno za nami.

Piękne piersi  nie muszą być aż tak duże by przyciągnąć uwagę mężczyzn. Raczej można powiedzieć, że dużo bardziej estetyczne są te, które zachowują swoje naturalne kształty.

Świadczy o tym także fakt, że choć nadal kobiety chętnie powiększają piersi używając różnych metod cz to operacji czy też tabletki na biust , duża  liczba kobiet które mają ich zdaniem za duży biust  decyduje się także na ich operacyjne zmniejszenie. Co przyznać trzeba, jeszcze 10 lat temu było dość rzadko spotykanym zjawiskiem.

Kobiece piersi – ładne piersi

Należy przede wszystkim pamiętać że piękne piersi to zdrowe piersi. Kobiety muszą więc szczególnie dbać o ich dobrą kondycję. Zaleca się  masaż biustu, wcieranie w nie specjalnych preparatów, ujędrniających je i modelujących, ale jednocześnie też poddawanie się regularnym badaniom tak w gabinetach ginekologicznych, jak i w sytuacjach prywatnych, samodzielnie w domu.

Piękne piersi to efekt natury, ale także w dużej merze tego, jak są traktowane. Dobrze dobrana  bielizna także może pozwolić zachować ich perfekcyjny wygląd przez długie lata, a sexowna bielizna pozwoli rozbudzić męskie zmysły.

Leave a comment: